Vítejte na mém blogu!
Polibosti čtěte a komentujte, a, pokud se vám tu zalíbí, vracejte se!
Budu se snažit, aby tu bylo co nejvíc co nejkvalitnějších článků o tom, co mě zajímá (rubrika "slovní průjem"), o mých názorech na aktuální témata ("úvahy, eseje atd.."), moje vlastní tvorba ("Girsu") a čas od času možná také něco o tom, co prožívám ("ma vie").
Káždá návštěva a komentář je motivací k tomu, abych pokračovala a aby tenhle blog nepotkal stejný osud, jako ty před ním.

Díky, LostriS.

P.S.: Názory a připomínky, které si ráda přečtu mi můžete poslat i přes "Zpráva autorovi" vlevo v menu.

kapitola třetí

15. dubna 2010 v 15:27 | LostriS |  Lucie, postrach Paříže
Lucie, postrach Paříže: Kapitola 3

"Ty vole, co to má ta Hana na sobě?" drknu do Kuby o 7 minut později v hale.
"Myslíš, že slyšela, že Hadice říkala SPORTOVNÍ OBLEČENÍ?"nevěřícně valí bulvy na její růžovou minisukýnku a boty na jehlovém podpatku.
"Haničko, běž se převléci, ano?" řekne Hadice, také překvapená Haniným oblečením, a my máme co dělat, abychom se nepotrhali smíchy, když jí "Hanička" s medovým úsměvem odpoví: "Ale tetičko, tu sukni jsem dostala na poslední přehlídce!" a zatváří se dotčeně.

"Jak chceš, ale za tvé nohy neručím!" kapituluje průvodkyně a začne nás počítat.
No jo, zapomněla jsem, že naše Hanička je vlastně modelka! Co na tom, že má krátký nohy, malý oči a hezkou pleť jen s několikerou vrstvou make-upu. Vůbec nevadí, že se na přehlídkách chová jako slon v porcelánu, neumí hezky chodit a tam, kde ji dostala její maminka.

"Rychle, rychle, nastupujte!" vytrhne mě z myšlenek hadice, která nás už nervózně nahání k autobusu, kterým máme odjet k Lucemburským zahradám.
"Kruci." uklouzne mi.
"Co je?" zajímá se hned Kuba, který jde za mnou.
"Nic, já jen že když jdeme do Lucemburských zahrad teď, že už tam určitě nepůjdeme, když tam bude ta přehlídka." vysvětlím mu.
"Jaká přehlídka?" ozve se za námi Hanin hlas. Sakra. To mi tak ještě scházelo.
"No..." podívám se na Kubu a když vidím, že od něho se pomoci nejspíš nedočkám, rozhodnu se jít s pravdou ven. "Popozítří je v Zahradách velká módní přehlídka a prej tam budou vybírat i nový modelky." dodám lstivě. Hana bude určitě umírat touhou tam jít a donutí Hadici… třeba aby nám dala rozchod."To je zajímavé." řekne nakonec a já vidím, že mám vyhráno.

kam dál:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama