Vítejte na mém blogu!
Polibosti čtěte a komentujte, a, pokud se vám tu zalíbí, vracejte se!
Budu se snažit, aby tu bylo co nejvíc co nejkvalitnějších článků o tom, co mě zajímá (rubrika "slovní průjem"), o mých názorech na aktuální témata ("úvahy, eseje atd.."), moje vlastní tvorba ("Girsu") a čas od času možná také něco o tom, co prožívám ("ma vie").
Káždá návštěva a komentář je motivací k tomu, abych pokračovala a aby tenhle blog nepotkal stejný osud, jako ty před ním.

Díky, LostriS.

P.S.: Názory a připomínky, které si ráda přečtu mi můžete poslat i přes "Zpráva autorovi" vlevo v menu.

Jake, Patrick, Nate, Charlie a další...

8. června 2010 v 18:30 | LostriS |  ma vie..
Asi bych radši žila v pravěku. Proč? Mysleli jste na to, že máte hlad, že se vám chce na záchod, nebo že máte chuť na.. no, řekněme reprodukci. Sny? Žádné. Nesplněné sny? Žádné. Ach, jak krásný svět tehdy musel být!

Ted už ale k problému, který vyprovokoval tuto trochu pokryteckou ódy na časy těsně po tom, co jsme slezli na zem. (Protože, upřímně, asi bych tam žít nechtěla: co toaletní papír? plyšáci? MÝDLO???) --> ted mě tak napadlo, viděli jste RRR? :D


Každý asi máme nějaký film nebo knížku, která na nás působí neobyčejně silně. A většina lidí s pudem sebezáchovy se jim vyhýbá, pokud mají na programu něco důležitého (například učení se na maturitu, že). Pro mě je takovým filmem NEW MOON. A veřejně prohlašuji, že NEMÁM tenhle základní instinkt nedělat to, co není pro mě dobré.. nebo aspon v tomhle ne.

Takže jsem se večer nudila, no a co mě nenapadlo? Projednou jsem se nezabrala do nějaké knížky, ale pustila jsem si na notebooku tenhle proklatý film! Geniální opravdu... Máte radši Jaka, nebo Edwarda? Já Jacoba, ale, než mě ukamenujete, vysvětlím, proč. Která z nás by si nevybrala Edwarda? No asi vlkodlačice (hlaste se!) .. takže to je spíš menší část ženské populace. A právě v tom je ten problém. I já bych si ho vybrala, a to právě ten důvod, proč mám radši Jaka. Chudáčka Jaka s krásným tělem (úúú), toho hodného, chápavého kamaráda, který je vždy při vás a tajně vás miluje. Paris. Taita. Literární osud byl k těmto postavám, odsouzeným k neúspěchu, tak hrozně krutý!

Když jsem poprvé četla tu knížku, hned se mi v souvislosti s ním vybavil jeden můj kamarád. Hrozně dobře se s ním povídá, a taky se mnou chtěl chodit. Co jsem udělala? Nechtěla ho. Proč? protože je moc hodnej.

Tohle je taky důvod, proč šíleně brečím, když ho Bella nechce. Jo, Bella. No, řekněme, že jedna část mé osobnosti je jí tak podobná, až mi to nahání husí kůži .. (jsem náměsíčná a ona má stejně namíchanou realitu se snem, jako já).

Stejně si myslím, že mým největším problémem je to, že se příliš vžívám do svých hrdinů. Není dobré přirovnávat situaci, ve které figurují sebeobětující se upíři a plachý vlkodlak, k normálnímu životu. No, stejně to dělám a pak se divím, že mi nic nevychází.

Stejně tak je na hlavu snažit se dosadit si postavy z GG do Brna. (Kdyby jen tak na Upper East Side věděli, kde je ČR) Navíc se musím přiznat, že se na většinu seriálů dívám hlavně kvůli těm klukům. Dokážete si jistě představit, jak mi normalizuje standart pro mého potencionálního přítele.

Chudáci Jacobové! Ted jsem se začala dívat na "10 důvodů, proč tě nenávidím" a ten Patrick je fakt tak kráásnej!!! A je to opět jeden z těch tajemných Edwardů. ...
ethan peck
No, a s tím končím (mám ho tedka na ploše, magor:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matanov | Web | 8. června 2010 v 20:13 | Reagovat

No jo, člověka přitahuje spíš to nedosažitelný...

2 Lady Letty | Web | 9. června 2010 v 17:30 | Reagovat

Pět? Já jsem zase někde četla, že tři. 8-O Ale děkuju. Ty to tady máš taky moc hezký x) *jde to tu zkoumat*
Já nevím, pro kterého bych se rozhodla. Svoji volbu popisuješ hezky, možná to platí i pro mě.
Když jsem poprvé četla tyhle knížky, strašně moc jsem toužila, aby mě to taky potkalo xD x) Teď už jsem se z toho dostala, ale pořád tak nějak ve skrytu duše doufám, že najdu svého Edwarda nebo Jakea. x) *dopsala svůj typicky slohový komentář a jde se tu porozhlídnout*

3 lostris | Web | 9. června 2010 v 21:14 | Reagovat

[2]: nevím, no.. já jsem se s tím setkala na pistepovidky.cz ..  mno to je docela fuk ... já se z toho právě vždycky dostanu, ale pak si to zase přečtu, nebo se na to podívám, a je to v pytli.. :D díky:)

4 ACoorcecew | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 0:22 | Reagovat

Others is capable of doing an erection but cannot maintain it during sexual intercourse.  Use these circumspectly however, while they may lower glucose levels, which is an undesirable effect in men whose glucose levels are properly balanced.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama