Vítejte na mém blogu!
Polibosti čtěte a komentujte, a, pokud se vám tu zalíbí, vracejte se!
Budu se snažit, aby tu bylo co nejvíc co nejkvalitnějších článků o tom, co mě zajímá (rubrika "slovní průjem"), o mých názorech na aktuální témata ("úvahy, eseje atd.."), moje vlastní tvorba ("Girsu") a čas od času možná také něco o tom, co prožívám ("ma vie").
Káždá návštěva a komentář je motivací k tomu, abych pokračovala a aby tenhle blog nepotkal stejný osud, jako ty před ním.

Díky, LostriS.

P.S.: Názory a připomínky, které si ráda přečtu mi můžete poslat i přes "Zpráva autorovi" vlevo v menu.

VACANCES!

15. června 2010 v 16:36 | LostriS |  ma vie..
Konečně! Dneska jsem vyšla ze školy s vysvědčením v ruce a cítila jsem se vážně skvěle! (No, mohlo by to být lepší, kdybych si neudělala puchejř z bot - ale ony jsou většinou pohodlný!) Možná je trochu divný, proč už mám prázdniny, čtrnáct dní před koncem června. Odpověd je jednoduchá: chodím na pošahanou sekci, kde máme ve třetáku maturitu z frániny (tady se musím pochlubit! Mám 1! :-D:-D:-D) a pak už nás nechají být.. samozřejmě, že si třídní neodpustil nám připomenout, že nás ještě příští rok čekají další čtyři předměty, ale pustme to z hlavy... máme prázdniny! Jo, večer jde s nama do hospody! Náš pedantský třídní!!! :D To bude fakt sranda... 

Takže jsem tedy vyšla ven a musela jsem se pořád usmívat. Dneska mi totiž přijde všechno hrozně vtipný, ani nevím, proč.

Ne, počkat, vlastně vím.. Včera jsme byli ještě venku (jo, i já, jakožto poloviční antisociál jsem tam byla - i když jen díky tomu, že mamka v podstatě vykopala z domu :-D) s děckama a jejich kamarádama.. No a jeden ten kamarád byl takovej hezkej... (Popravdě řečeno, musela jsem se podívat dvakrát, abych se ujistila, že tam na té lavici v nějaké brněnské hospodě nesedí Jacob.) No a tak jsme si začali povídat.. Je tak milej! Pak už byl teda trochu v náladě, ale to neva.. No a dala jsem mu svoje číslo a ted nevím, jestli bylo lepší být smutná, že nikoho nemám, nebo být smutná, že mi potenciální "někdo" nepíše. No, asi vystřízlivěl a rozmyslel si to.. :-/ :-D Don´t worry, jsou prázdniny! (Jo a NEPŘIKLÁDÁM vůbec žádný význam jeho jménu a podobností s jednou postavou z Vampire Diaries... I když já mám vždycky radši ty zlejší.. :D)

Takže čekám...

...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama