Vítejte na mém blogu!
Polibosti čtěte a komentujte, a, pokud se vám tu zalíbí, vracejte se!
Budu se snažit, aby tu bylo co nejvíc co nejkvalitnějších článků o tom, co mě zajímá (rubrika "slovní průjem"), o mých názorech na aktuální témata ("úvahy, eseje atd.."), moje vlastní tvorba ("Girsu") a čas od času možná také něco o tom, co prožívám ("ma vie").
Káždá návštěva a komentář je motivací k tomu, abych pokračovala a aby tenhle blog nepotkal stejný osud, jako ty před ním.

Díky, LostriS.

P.S.: Názory a připomínky, které si ráda přečtu mi můžete poslat i přes "Zpráva autorovi" vlevo v menu.

ma vie..

"Dobrý den, dámy!" a jiné důkazy

20. června 2010 v 21:35 | LostriS
O víkendu jsem se opět zklamala v jednom ze svých kamarádů.

Můj kamarád, o kterém jsem ještě den před tím prohlašovala, že je jiný, než ostatní,  a že je to jeden z nejlepších lidí, co znám. Nepije, nekouří, sportuje, do školy chodí, je vychovaný, prostě ten správný správňák, kterých už ted moc není. (Samozřejmě, každý má své vlastní požadavky...) Zdálo se, že on není z těch, kterým záleží jen na velikosti podprsenky. S holkama si povídá a to je taky jeden z důvodů, proč moje kamarádky na oslavě mých narozek zaujal.

Mám ho ráda. Vážně. Málem jsem s ním chodila. (Ovšem tady zaúřadoval můj nemilý zvyk přirovnávat všechno k literárním postavám: on byl Jacob. Někdy si tak říkám, že kdyby si Bella vybrala Jaka, možná by autorka udělala šťastným nejednoho skvělého, tajně zamilovaného kamaráda.)

Jedna z holek z našeho oddílu je přesně ten typ "magnetu na kluky": nepříliš chytrá, bezprostřední, se správnou velikostí, říkejme ji P. Sice spolu s mým zmíněným kamarádem.. říkejme mu W... na té mé oslavě asi na půl hodiny někam zmizeli, ale já jsem tomu nepřikládala žádnou důležitost. W takovej přece NENÍ! W je JINEJ! Ne jako OSTATNÍ!

Nakonec se ukázalo, že starší sestra P s ním měla závažný rozhovor, během něhož P vlastně W prodala... Tak to jsem si říkala, že je to v poho, protože takovejhle stupidní nátlak je pod W úroveň.

Uběhly asi 3 týdny v relativním klidu, jen mi moje kamarádka řekla, že jí myšlenky na W nedávají spát, což jsem celkem kvitovala a těšila se, až je dám dohromady, protože by byli fakt super pár...

No a ted o víkendu jsem byla na jedné akci. Sedím tam, dívám se a najednou přiběhne jedna holka, že je tady P s nějakým klukem.. Nakonec se ukázalo, že je to W!!!

P si ho tam vedla viditelně jen proto, aby ho všem ukázala a W mě ani nešel pozdravit! (Jsem moc hrdá, abych za ním, jakožto klukem, šla sama - a navíc jsem byla ještě docea mimo z té nečekané a nepříjemné novinky.)

DALŠÍ HODNÝ KLUK SVEDEN BUJNÝM HRUDNÍKEM.

Samozřejmě, že nechci tvrdit, že všechny obdařený ženský jsou hloupý, ale tahle opravdu je - navíc není ani v obličeji moc hezká, tak fakt nechápu, co jinýho na ní vidí..

Tak co je důležitější? Krásná tvář? Velké poprsí? Odvázanost?

VACANCES!

15. června 2010 v 16:36 | LostriS
Konečně! Dneska jsem vyšla ze školy s vysvědčením v ruce a cítila jsem se vážně skvěle! (No, mohlo by to být lepší, kdybych si neudělala puchejř z bot - ale ony jsou většinou pohodlný!) Možná je trochu divný, proč už mám prázdniny, čtrnáct dní před koncem června. Odpověd je jednoduchá: chodím na pošahanou sekci, kde máme ve třetáku maturitu z frániny (tady se musím pochlubit! Mám 1! :-D:-D:-D) a pak už nás nechají být.. samozřejmě, že si třídní neodpustil nám připomenout, že nás ještě příští rok čekají další čtyři předměty, ale pustme to z hlavy... máme prázdniny! Jo, večer jde s nama do hospody! Náš pedantský třídní!!! :D To bude fakt sranda... 

Takže jsem tedy vyšla ven a musela jsem se pořád usmívat. Dneska mi totiž přijde všechno hrozně vtipný, ani nevím, proč.

Ne, počkat, vlastně vím.. Včera jsme byli ještě venku (jo, i já, jakožto poloviční antisociál jsem tam byla - i když jen díky tomu, že mamka v podstatě vykopala z domu :-D) s děckama a jejich kamarádama.. No a jeden ten kamarád byl takovej hezkej... (Popravdě řečeno, musela jsem se podívat dvakrát, abych se ujistila, že tam na té lavici v nějaké brněnské hospodě nesedí Jacob.) No a tak jsme si začali povídat.. Je tak milej! Pak už byl teda trochu v náladě, ale to neva.. No a dala jsem mu svoje číslo a ted nevím, jestli bylo lepší být smutná, že nikoho nemám, nebo být smutná, že mi potenciální "někdo" nepíše. No, asi vystřízlivěl a rozmyslel si to.. :-/ :-D Don´t worry, jsou prázdniny! (Jo a NEPŘIKLÁDÁM vůbec žádný význam jeho jménu a podobností s jednou postavou z Vampire Diaries... I když já mám vždycky radši ty zlejší.. :D)

Takže čekám...

...

Jake, Patrick, Nate, Charlie a další...

8. června 2010 v 18:30 | LostriS
Asi bych radši žila v pravěku. Proč? Mysleli jste na to, že máte hlad, že se vám chce na záchod, nebo že máte chuť na.. no, řekněme reprodukci. Sny? Žádné. Nesplněné sny? Žádné. Ach, jak krásný svět tehdy musel být!

Ted už ale k problému, který vyprovokoval tuto trochu pokryteckou ódy na časy těsně po tom, co jsme slezli na zem. (Protože, upřímně, asi bych tam žít nechtěla: co toaletní papír? plyšáci? MÝDLO???) --> ted mě tak napadlo, viděli jste RRR? :D

Moje klikací ikonka

15. dubna 2010 v 15:13 | LostriS

Moje klikací ikonka... Budu moc ráda, když si ji stáhnete a dáte na svůj blog..
 
 

Reklama