Vítejte na mém blogu!
Polibosti čtěte a komentujte, a, pokud se vám tu zalíbí, vracejte se!
Budu se snažit, aby tu bylo co nejvíc co nejkvalitnějších článků o tom, co mě zajímá (rubrika "slovní průjem"), o mých názorech na aktuální témata ("úvahy, eseje atd.."), moje vlastní tvorba ("Girsu") a čas od času možná také něco o tom, co prožívám ("ma vie").
Káždá návštěva a komentář je motivací k tomu, abych pokračovala a aby tenhle blog nepotkal stejný osud, jako ty před ním.

Díky, LostriS.

P.S.: Názory a připomínky, které si ráda přečtu mi můžete poslat i přes "Zpráva autorovi" vlevo v menu.

slovní průjem

něco

5. června 2010 v 21:15 | LostriS
Mám chuť něco napsat. Problém je v tom, co. hmm.. Dívám se na Deník Bridget Jonesové (už asi pomilionté) .. To Cleaverovo auto je super! No ale něco smysluplnýho by to napsat chtělo, aby jste si vy, moji imaginární neexistující čtenáři.. :) Colin Firth je vážně nejúžasnější!!! No, něco smysluplnýho.. Od pondělí za týden maturuju. Zvlátní, že? Sice je to jen první část, ale přesto.. Jsem prostě velká holka. Je mi už 18, takže si můžu dělat co chci. Jo, je mi 18, můžu si dělat co chci a v sobotu večer sedím doma se svu mladší sestrou a dívám se na romantickou komedii pro lidi středního věku a slintám nad postarším anglickým hercem, kterého nikdy neuvidím a, pokud nepotkám nějakým zázrakem Roba Pattinsona, ani nikdy nikoho podobnýho nepotkám.
 Myslím to vážně. Dívali jste se někdy, zvláště holky, kolem sebe? Ten genetický fond potencinálních otců opravdu neoplývá přednostmi. Tak mi, prosím, řeknětě, jak pak máme vkládat budoucnoust v naše děti, když se, jak se zdá (pokud porovnáte uhlazené gentlemany minulého století s každodenní realitou pupkatým tatíků), rodí pořád horší? Jak se máme zamilovat (platonická láska se nepočítá) do někoho v našem okruhu? Jo, dobře, asi to jde, ale ted tu jsou další kritéria, nejdůležitější mezi nimi je to, aby byl dotyčný nebyl zadaný. A jelikož, jak jsem již vylíčila, že jich je pomálu, velká šance, že je už neklofly dychtivý kudlanky, rozhodně není. Ted v televizi byl super záběr na knížku WOMEN WHO LOVE MEN ARE MAD..  Dobrá teorie, ale v praxi se bohužel neosvědčí. Navíc, v romantické komedii je to poněkud paradoxní.
Dobře, konec pateticky naštvanému omílání známých skutečností, jdu se konečně pořádně dívat, protože jí Mark za chvíli řekne, že ji MILUJE TAKOVOU, JAKÁ JE.

TAKOVOU, JAKÁ JE.  Je to vůbec možný?
Ráda bych znala vaše názory, ale toho se asi nedočkám ;)
No co, neděláme to pro popularitu, že...
Každopádně, kdyby se vám náhodou něco v souvislosti se zmíněným tématem vyrojilo v hlavě, rozhodně se nebojte plácnout to na obrazovku a proudem jedniček a nul to poslat někam, kde se to uloží a pak z toho bude komentář.. No, to byl popis.. XD

Jo, už končím.. Mějte se hezky.. :)
 
 

Reklama